tel/fax: (62) 760 31 80 email: robert-kuras@wp.pl

Drzwi

Produkujemy drzwi na zamówienie klienta. W naszej ofercie posiadamy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, z drewna dębowego lub sosnowego.

Schody

Schody wykonujemy w całości z drewna klejonego stykowo jak i warstwowo. Gwarantujemy bezpłatny pomiar, doradztwo i wycenę.

Palety

Zajmujemy się produkcją palet jednorazowych o nietypowych rozmiarach. Proponujemy Państwu palety na wspornikach z drewna litego lub na płozach.

Produkty

Nasze usługi kierujemy do instytucji jak i klientów indywidualnych, zarówno posiadających bardzo szczegółowe plany i sprecyzowane życzenia, jak i do tych, którzy szukają profesjonalnej porady oraz mają jeszcze wątpliwości dotyczące wyboru materiałów lub ostatecznego wzoru.
Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób jednostkowy, dlatego też uważamy, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i spełni wymogi odnośnie jakości, funkcjonalności oraz designu. Nasze wyroby doskonale prezentują się na tle każdej architektury, zarówno w eleganckich rezydencjach, siedzibach firm, a także obiektach zabytkowych.

Gwarantujemy Państwu fachową pomoc w formie doradztwa, pomiaru oraz montażu.

 • 1.JPG

  Drzwi

  Produkujemy drzwi na konkretne zamówienie klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, z drewna dębowego lub sosnowego. Możecie Państwo skorzystać z naszych propozycji, lub nasze wzory możemy dostosować do Państwa pomysłu. Możemy również wykonać dowolny  wzór według Państwa koncepcji.

 • 81.JPG

  Schody

  Schody wykonujemy w całości z drewna klejonego stykowo jak i warstwowo; podstopnie w zależności od życzenia klienta wykonujemy z litego drewna lub ze sklejki, obklejane są wtedy obustronnie okleiną naturalną.
  Gwarantujemy Państwu bezpłatny pomiar, doradztwo i wycenę projektu.

 • 82.jpg

  Palety

  Zajmujemy się produkcją palet jednorazowych o nietypowych rozmiarach na indywidualne zamówienie klienta. Proponujemy Państwu palety na wspornikach z drewna litego lub na płozach. Służymy pomocą w dobrze odpowiednich palet w zakresie przystosowania ich do potrzeb Państwa firmy.

 • 811.jpg

  Inne produkty